دوره جامع مدیریت رسانه دیجیتال

راهبر دوره: محسن رهگذر

به دست آوردن فرصت حضور در یک پروژه جذاب، تجربه کردن شرایط و چالش‌های یک پروژه دیجیتال واقعی و کار تیمی  تحت نظر مدیران و متخصصین حوزه دیجیتال می‌تواند گامی بزرگ برای ورودی موفق به بازارکسب‌وکار باشد. شاید شما هم جزو افرادی هستید که مدل‌های مختلف تبلیغات در بستر رسانه‌های دیجیتال، ابزارها و اصول شبکه‌های اجتماعی، وب و … را مطالعه کرده و به کسب دانش در این حوزه پرداخته‌اید اما فرصت و امکان کسب تجربه واقعی و عملی را نداشته‌اید. برای به دست آوردن موقعیت‌های شغلی مناسب، مطالعه و کسب دانش از طریق دوره‌های مختلف لازم است اما کافی نیست. مدرسه بادکوبه با طراحی یک بوت کمپ مدیریت رسانه دیجیتال، شرایطی را برای شما فراهم ساخته تا بیاموزید و تجربه روبه‌رو شدن با چالش‌های یک پروژه واقعی را تحت نظر منتورها، مدیران و متخصصین حوزه دیجیتال به دست آورید و همچنین توانایی‌های حل مسئله، اجرا، کار تیمی و استفاده از دانش تئوری در یک پروژه عملی و واقعی را در خود تقویت کنید. در پایان دوره امکان جذب و استخدام در شرکت بادکوبه و یا دیگر شرکت‌های معتبر برای افراد پذیرفته شده فراهم است. در بادکوبه تجربه آموختنی است.

آنچه در مسیر مدیریت تبلیغات فرا خواهید گرفت.

«جلسات زیر برای همه ثابت نیست، و پس از مصاحبه ورودی جلسات مناسب هر فرد طراحی می‌شود.»
عنوان درستعداد جلسات
مبانی بازاریابی محتوایی

3
هزینه: 825 هزار تومان
عنوان درستعداد جلسات
بازاریابی محتوایی


5
بازاریابی ویدیویی در دنیای دیجیتال
3
SEO
5
هزینه: 3 میلیون و 575 هزار تومان
عنوان درستعداد جلسات
اصول و مبانی برند
6
مفاهیم و تعاریف امروز
2
هزینه: 2 میلیون و 200 هزار تومان

عنوان درستعداد جلسات
رسانه محیطی2
رسانه رادیو و تلویزیون2
رسانه‌های نوین2
هزینه: 1 میلیون و 650 هزار تومان
عنوان درستعداد جلسات
مبانی تبلیغات دیجیتال
4
هزینه: 1 میلیون و 100 هزار تومان
عنوان درستعداد جلسات
اکوسیستم رسانه دیجیتال
4
مدیریت کمپین های تبلیغاتی دیجیتال
8
برنامه‌ریزی رسانه دیجیتال
5
آنالیز و تحلیل اثربخشی تبلیغات دیجیتال
5
هزینه: 6 میلیون و 50 هزار تومان
عنوان درستعداد جلسات
مبانی بازاریابی و تبلیغات در رسانه های اجتماعی
4
هزینه: 1 میلیون و 100 هزار تومان
عنوان درستعداد جلسات
اینفولنسرمارکتینگ
4
توسعه ارتباطات برند در رسانه های اجتماعی
6
هزینه: 2 میلیون و 750 هزار تومان
عنوان درستعداد جلسات
استراتژی ارتباطات دیجیتال
5
برندینگ در دنیای دیجیتال
3
سفر مشتری در دنیای دیجیتال
6
طراحی و استراتژی پیام در ارتباطات دیجیتال
5
هزینه: 5 میلیون و 225 هزار تومان
عنوان درستعداد جلسات
کارگاه پیشبرد پروژه
7

مراحل شرکت

تکمیل فرم پیش ثبت نام

مشخصات درخواستی را تکمیل و ارسال کنید.

تماس مدرسه با شما
جهت هماهنگی مصاحبه ورودی

با افرادی که پیش‌ثبت نام کرده‌اند تماس می‌گیریم، تا روز و ساعت جلسه مصاحبه ورودی را هماهنگ کنیم.

جلسه مصاحبه ورودی

این جلسه با حضور هیات علمی مدرسه برگزار می‌شود. نیازها، نسبت به دانش و مهارت فعلی شما و با توجه به اهـداف آینده‌تان شــنیده و بررسـی می‌شود.

تالیف و طراحی جلسات و دوره‌ی مناسب شما

سرفصل‌ها و جلسات مورد نیاز شما معرفی و دوره‌ای که مناسب شخص شماست، پیشنهاد و ارائه می‌شود.

تعیین راهبر دوره‌ی شما

به نسبت اهداف و دوره‌ی شما یک راهبر دوره برای شما در نظر گرفته می‌شود.

ثبت‌نام نهایی

پس از سپری شدن مراحل قبلی، شما آماده ثبت‌نام نهایی خواهید شد.

تقویم اجرایی

27 خرداد

پایان پیش ثبت نام

30 خرداد

پایان مصاحبه اولیه
و طراحی دوره شخصی هر فرد

5 تیر

ثبت‌نام نهایی

9 تیر

شروع دوره‌ها

مدرس‌های دوره

محسن رهگذر ​

راهبر دوره و معاون ارتباطات خلاق دیجیتال بادکوبه

محسن رهگذر در حال حاضر معاون ارتباطات خلاق دیجیتال بادکوبه است. هفت سال پیش ورود او به آژانس بادکوبه به تأسیس واحدی منسجم در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال همراه شد. به موجب آن آژانس بادکوبه جزء پیشگامان این جریان نوظهور قرار گرفت و مسیر پیشرفت را با قدرتی بیشتر ادامه داد. و حالا امروز همزمان با معاونت دیجیتال بادکوبه، راهبری ایده‏‌پردازی دیجیتال بسیاری از کمپین‏‌های دیجیتال برند‌‌های ایرانی و بین المللی حاضر در بازار ایران را نیز به عهده داشته است. در سابقه ۱۳ ساله فعالیت‏‌های حرفه‏‌ای او؛ تجربه مشاوره، طراحی و خلق کمپین‏‌های دیجیتال و راهبری و مدیریت اجرایی راهکارهای ارتباطی برای کسب‏‌وکارها و برندهای ایرانی و بین المللی در بستر دیجیتال وجود داشته است. او در کنار تحصیلات دانشگاهی در مقطع کارشناسی مهندسی نرم افزار، موفق به اخد مدرک بین المللی رهبری از آکادمی Landmark و همچنین Masters of Creativity از Cannes Lions School شده است.
دکتر بابک بادکوبه

مدیرعامل راهبردهای ارتباطی خلاق بادکوبه

بابک (حسن) بادکوبه متخصص ارتباطات، تبلیغات و بازاریابی، سخنران و مشاور کسب و کار و تبلیغات، نزدیک به ۲۵ سال است که در حوزه بازاریابی و ارتباطات فعالیت دارد. او تحصیلات خود در این حوزه را در کشور فرانسه با مدرک دکتری به پایان رسانده و در مدت سال‌ها فعالیت خود به برندهای بزرگ بین‌المللی مانند ال‌جی، یونیلیور، هنکل و پژو در زمینه ارتباطات مشاوره داده است. وی همچنین خالق جایگاه ارتباطی برندهای مطرحی مانند پوفیلا، ماکارانی مک، آپ، ۷۸۰، سنجابک، ایزی پایپ، کویر تایر، شودر و فامیلا در ذهن مخاطبان بوده است
میثم کاشی‌پور

مدیر پورتفولیوی پروژه‌های تحلیلی سی‌وی‌اث هلث(CVS Health)

میثم کاشی‌پور‌ دانش‌آموخته‌ی مدیریت از مدرسه‌ی کسب‌وکار دانشگاه جورج واشنگتن است. او هم‌اکنون مدیر پورتفولیوی پروژه‌های تحلیلی در شرکت سی‌وی‌اس هلث (CVS Health) است. وی از تیم شخصی‌سازی و وفاداری مشتری در شرکت پشتیبانی می‌کند. او پیش از پیوستن به شرکت سی‌وی‌اس، مدیر پروژه اصلاح و بهبود ساز و کار مرکز تماس مشتریان در شرکت فنی‌می (Fannie Mae) بوده است.
امین قوام‌ صدری

معاونت مدیر عامل آژانس راهبردهای ارتباطی خلاق بادکوبه.

امین قوام صدری یکی از موفق‌ترین شخصیت‌های حوزه مارکتینگ و فروش در فضای کسب‌وکار بازار تبلیغات ایران بوده است. وی فارغ‌التحصیل رشته MBA از دانشگاه NEOMA فرانسه است.
با ۱۵ سال سابقه به عنوان معاونت فروش و‌ بازاریابی بادکوبه ، هم اکنون جانشینی مدیر عامل آژانس تبلیغاتی راهبردهای ارتباطی خلاق بادکوبه را برعهده دارد.

سهیل اعرابی

مدیر پروژه دیجیتال در گروه خودروسازی رنو در فرانسه

بیش از یک دهه در دنیای هنر و تئاتر، در فضای خلاقانه مواجه ی مخاطب و محتوا زندگی کرده‌ است. فرصت ارائه راهکارهای مدیریتی و بازاریابی را به عنوان موسس و یکی از مدیران مجموعه ای جریان ساز در این حوزه، داشته است. او بعد از مواجه با شکست، در مسیر تازه ای به راه خود ادامه داده و در سال های اخیر تمرکز خود را در حوزه بازاریابی دیجیتال و راهکارهای خلاقانه معطوف کرده است. سهیل اعرابی پس از تجربه همکاری با مجموعه های موفقی مثل “علی بابا” ، “جاباما” و “رنو ایران” امروز به عنوان مدیر پروژه دیجیتال در گروه خودروسازی رنو در کشور فرانسه فعالیت دارد.
مهدی فروغی

مدیر مارکتینگ بیمیتو و ازکی

مهدی فروغی دانش‌آموخته MBA از دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف؛ مدیر ارشد بازاریابی ازکی و بیمیتو است. تجربیات متعددی در زمینه بازاریابی و ارتباطات دیجیتال در طول دوره فعالیت خود در این حوزه داشته است.
احمد‌علی فرهودی

مدیرعامل آژانس و شبکه تبلیغات دیجیتال دیما

احمدعلی فرهودی مدیرعامل گروه صباسل و شبکه تبلیغات دیجیتال دیما است. او در رشته‌ی مهندسی برق و سپس MBA در دانشگاه صنعتی شریف تحصیل کرده. بیش از ۱۵ سال تجربه‌ی حرفه‌ای در حوزه‌ی فناوری اطلاعات، رسانه و تبلیغات دیجیتال دارد. روندهای فناوری و بازار در صنعت رسانه و تبلیغات دیجیتال از حوزه‌های مورد علاقه اوست.
hosseinpoor
محمد حسین‌پور

مدیرعامل مگنت

محمد حسین پور با تجربه چند ساله در توسعه و بازاریابی کسب‌و‌کارهای دیجیتال، مهارت‌ها و تجربیات سال‌ها فعالیت خود در حوزه دیجیتال را در آژانس دیجیتال مارکتینگ مگنت به عنوان هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل به کار گرفته است.

محمد فراهانی

مدیر بازاریابی اپلیکیشن جعبه ابزار

محمد فراهانی فارغ الحصیل دانشگاه علامه طباطبایی، بیش از 10 سال در زمینه‌های مختلف و متنوعی از جمله استراتژی بازاریابی، تبلیغات دیجیتال و توسعه محصول در شرکت‌های مختلفی مثل ایرانسل، صباسل و هولدینگ پارس در مقام مدیر بازاریابی یا مشاور حضور داشته و هر دو سوی تبلیغات دیجیتال رو تجربه کرده است. او در حال حاضر مدیر بازاریابی اپلیکیشن جعبه ابزار با بیش از 6 میلیون کاربر است. 5 سال حضور محمد فراهانی در صباسل، با خلق و توسعه آژانس تبلیغات دیجیتال دیما و طراحی و اجرای کمپین‌های تبلیغات دیجیتال برای شرکت‌های بزرگی مثل به‌پرداخت ملت، تپسی، سداد و … همراه بود.
حسین وحدانی

مدیر بازاریابی تجارت الکترونیک بهار

حسین وحدانی نزدیک به ۲۰ سال سابقه ژورنالیستی از مقاله‌نویسی تا سردبیری و ۱۲ سال تجربه مدیریت هنری و طراح گرافیک در نشریات، انتشارات و تبلیغات را دارد. او سال‌هاست به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا برند خود را شکل داده و استراتژی ارتباطات خود را بشناسند؛ محتوای موثر تولید کنند و در بازار حضوری سودآفرین داشته باشند.
انوش شفیعی

بنیانگذار و مدیر بازاریابی اُتیچر

انوش شفیعی فارغ التحصیل رشته مهندسی نرم افزار و رشته MBA گرایش بازاریابی است. علاقه به بازاریابی و تکنولوژی‌های جدید باعث شد تا مسیر زندگی او به سمت بازاریابی دیجیتال رفته و با شرکت‌های مختلف بزرگ و کوچک در حوزه بازاریابی و بازاریابی دیجیتال فعالیت کند. او در سه سال گذشته مدیر بازاریابی دیجیتال شرکت سفرهای علی بابا بوده و در حال حاضر هم به عنوان بنیانگذار و مدیر بازاریابی پلتفرم آنلاین زبان‌های خارجی اُتیچر فعالیت می‌کند.
کیوان کریمی‌پور

مدیر دیجیتال مارکتینگ تپسل

کیوان کریمی‌پور دانش آموخته رشته مهندسی برق علم و صنعت در مقطع کارشناسی و رشته MBA دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد است. او از سال 94 در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد و اکنون در پوزیشن مدیر دیجیتال مارکتینگ تپسل مشغول به کار است.

مرتضی زندیه

مدیرعامل زلکا

مرتضی زندیه مدیر محصول سابق در گوگل و فیسبوک، دانش آموخته رشته هوش مصنوعی از دانشگاه MITاست. او در حال حاضر مدیرعامل و بنیان‌گذار زلکا با بیش از ۵۰۰ مشترک سازمانی در ایران و منطقه CIS است.

سروش نادری

موسس ادسنسور

سروش نادری فعالیت حرفه ای اش رو در دنیای شبکه های اجتماعی از سال ۱۳۹۴ با استارتاپ بازدیدفا که به ادسنسور تغییر نام داد.
در حوزه پلتفرم تبلیغات کلیکی در تلگرام شروع کرد، اکنون تمرکز ادسنسور با مدیریت سروش نادری بعد از انجام بیش از ۳۰۰۰ کمپین تبلیغات در شبکه های اجتماعی بر روی اینفلوئنسر مارکتینگ، سلبریتی مارکتینگ، سفیر برندینگ است، ادسنسور همچنین با استودیوی خلاق دیاوا به صورت پارتنر در حوزه هویت بصری، برنامه سازی ویدیویی، دیزاین و تولید محتوای خلاق همکاری میکند.

رضا جمیلی

بنیان‌گذار مدتورپرس، آگرد و آی‌چیزها

رضا جمیلی دانش‌آموخته علوم ارتباطات، روزنامه‌نگار و کارشناس رسانه است.در ده سال گذشته علاوه بر کار مستمر در حوزه رسانه‌های مکتوب و آنلاین، ارتباط نزدیکی با اکوسیستم استارتاپی ایران داشته‌. روی تاریخ شفاهی وب فارسی هم مشغول به کار بوده است. او بنیانگذار سه کسب‌وکار آگرد، مدتورپرس و آی‌چیزها است که تمرکز و هویت اصلی‌شان رسانه و تولیدمحتوا و جامعه‌سازی در حوزه‌های تخصصی خودشان (استارتاپ‌ها، نوآوری و گردشگری) می‌باشد.
علیرضا صفری

مدیر بازاریابی مرکز رشد و شکوفائی بانک صادرات

علیرضا صفری کارشناس ارشد تجارت الکترونیک و مدرس بازاریابی دیجیتال از سال ۹۵ است. او در طی این سال‌ها سابقه همکاری با سازمان‌های مختلف همچون اتاق بازرگانی ایران، بیمه سامان، بانک ملت و علی بابا را دارد.

امیر بیکیان

مدیر بخش تبلیغات گوگل یکتانت

مدیر بخش تبلیغات گوگل یکتانت
فرناز واحدیان

معاون امور مشتریان آژانس و شبکه تبلیغات دیما

تخصص فرناز واحدیان نیازسنجی عملیاتی و  طراحی برنامه‌های رسانه‌ای و تبلیغات دیجیتال و اطمینان از موفقیت آن‌ها در تعامل با تیم‌های بازاریابی و روابط عمومی طیف گسترده‌ای از شرکت‌های بزرگ کشور است. او در رشته مهندسی برق در دانشگاه تهران و MBA در سازمان مدیریت صنعتی تحصیل کرده و شناخت عمیقی از نیازهای برندها و ابزارهای موجود در فضای دیجیتال دارد.
راضیه همتی

مدیرعامل آژانس دیجیتال راز

راضیه همتی فارغ التحصیل مقطع کارشناسی رشته مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر و کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات دانشگاه شهید بهشتی است. همکاری با بیش از 80 درصد برندهای مطرح از جمله ایرانسل، یونیلیور، همراه اول، بانک ملت، بانک ملی، اسنپ، اسنپ فود، فیدیبو، مدیسه، شهر فرش و …
حمید مجاهدنیا

معاون اجرایی آژانس و شبکه تبلیغات دیجیتال دیما

حمید مجاهدنیا تجربه عملیاتی گسترده‌ای در زمینه برنامه ریزی و اجرای کمپین‌های تبلیغات دیجیتال برای طیف وسیعی از شرکت‌های ایرانی و خارجی دارد. او در رشته مهندسی صنایع و سپس MBA در دانشگاه صنعتی شریف تحصیل کرده و در سال‌های اخیر بر طراحی، خرید رسانه، بهینه‌سازی داده‌محور در تعامل با شرکای تجاری بین‌المللی متمرکز بوده است.
راشین درویش

مدیر واحد موفقیت مشتریان یکتانت

مدیر واحد موفقیت مشتریان یکتانت

زهرا میرحسینی

سرپرست سابق افیلیت مارکتینگ و تبلیغات وب و مدیریت پروژه دیجیتال

زهرا میرحسینی فارغ التحصیل رشته زبان و پس از آن MBA از دانشگاه تهران می باشد. او هم اکنون دایرکتور تیم مدیریت پروژه دیجیتال در بادکوبه است. وی نزدیک به ده سال تجربه فعالیت در زمینه تبلیغات و محصولات دیجیتال را در شرکت های موفقی همچون “ادرو (Adro AdExchange)” و “دیجیکالا” به عنوان سرپرست افیلیت مارکتینگ و تبلیغات وب، مدیر محصول، مدیر استراتژی و کمپین های دیجیتال و … را داشته است.

سروناز حامدیان

مدیر سابق CRO اسنپ فود و دایرکتور رسانه دیجیتال بادکوبه

متخصص بهينه سازى كمپين هاى آنلاين ،٦ سال سابقه در حوزه ديجيتال ماركتينگ
مدير ديجيتال هولدينگ گردشگرى
مدير  CRO اسنپ فود
مدير رسانه ديجيتال بادكوبه 
به دنبال يافتن چرايى مسائل به CRO علاقه مند شدم. 
باهم ياد مي‌گيریم كه چطور بتونيم با راهكارهاى خلاقانه در حوزه ديجيتال، كمپين هايى با عملكرد بهتر داشته باشيم.

آرش سروری​

برنامه‌ساز فناورانه
مشاور رسانه‌ای کسب و کارها

آرش سروری، برنامه‌ساز و اینفلوئنسر حوزه فناوری است که همچنین به عنوان: بنیانگذار تکنوگرام، هم‌بنیانگذار پیکسام و بلدراه، سردبیر مجله چیپست و مدیر رویداد هایپراکسپو هم فعالیت دارد.

محسن ثمودی

رهبر طراحی محصول آژانس تبلیغاتی بونس جیدن(سنگاپور) و بنیانگذار وبسایت Theme Angel

محسن ثمودی متخصص و راهبر طراحی تجربه کاربری با داشتن بیش از ۱۲ سال سابقه همکاری با آژانس‌های تبلیغاتی، استارت‌آپ ها و شرکت‌های بزرگ آسیای شرقی و استرالیا است که پروژه‌های مختلفی را برای استفاده در اقصى نقاط جهان چون ایالات متحده آمریکا، لهستان، سوئیس، کانادا، کره جنوبی، ژاپن و … را با موفقیت به اتمام رسانده است.

پیش ثبت‌نام

ثبت نام در دوره


    حامیان اصلی

    سایر حامیان

    اسکرول به بالا

    فرم با موفقیت ارسال شد

    با شما تماس خواهیم گرفت